„Sztuka kulinarna to nasza pasja"

Firma Feldman-Restaurants powstała jako jej spełnienie w 1995 roku. Dziś pod naszą marką działa 10 restauracji. Pozwoliło to nam zebrać na przestrzeni lat bogate i wszechstronne doświadczenie w branży gastronomicznej, hotelarskiej i w realizacji kompleksowych usług cateringowych.

Firma Feldman-Restaurants pragnie zaoferować osobiste interpretacje dań z całego świata przygotowywanych według  tradycyjnych metod gotowania. Co więcej traktuje je jako wyzwanie, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających. Przede wszystkim staramy się być pieczołowici i dokładni we wszystkim, co robimy zwracając szczególną uwagę zarówno na  walory smakowe poszczególnych potraw, jak i sposób ich podania. Wszystkie te wartości znajdują swoje odzwierciedlenie w naszych menu, a planowanie i przygotowanie leży u podstaw wszystkiego.

Nasi Klienci obdarzyli nas zaufaniem, ponieważ zawsze dostosowujemy sie do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnemu sprzętowi najwyższej klasy mamy możliwość organizacji cateringu na każdą okazję: bankiet, przyjęcie weselne, szkolenie, grill party czy event na terenie całej Polski.

Nasze usługi obejmują nie tylko kulinarną oprawę, ale również wystrój stołów i sal, programy artystyczne, wynajem mebli bankietowych, wynajem namiotów, nagłośnienie i światła, pokazy kulinarne, pokazy sztuki barmańskiej.

Jeśli zależy Państwu na dopracowanych szczegółach oraz liczy się dla Państwa najwyższa jakość, zapraszamy do skorzystania z oferty naszych lokali.